Nabór do przedszkola

Zapraszamy do PRZEDSZKOLA

Informujemy, iż z dniem 1 września 2019 r. przy Szkole Podstawowej nr 27 w Bydgoszczy (ul. Sielska 34) zostanie otwarte nowe przedszkole dla dzieci w wieku 3-6 lat. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Fordonu (i nie tylko) do zapisywania dzieci zamieszkałych na terenie miasta Bydgoszczy. Powstaną trzy grupy przedszkolne: 3 latki, 3-4 latki oraz 5-6 latki. Budynek szkoły położony jest na pograniczu dwóch osiedli – Starego i Nowego Fordonu, w przepięknym miejscu otoczonym lasem, z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa cały teren jest ogrodzony, a budynek zamknięty i monitorowany. Dzieci będą miały do dyspozycji trzy sale w nowoprzebudowanym skrzydle budynku. Do dyspozycji przedszkolaków jest plac zabaw „Radosna szkoła”, pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne, sala integracji sensorycznej przeznaczona dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi oraz salka do ćwiczeń fizycznych. Posiadamy także własną kuchnię, która serwuje pyszne, domowe posiłki.

Oferujemy:

•         wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  •         nowoczesne metody i formy pracy z dziećmi, inspirujące do twórczych działań oraz rozwijania talentów,
  •         interesujące i różnorodne zajęcia i zabawy kształtujące indywidualne uzdolnienia oraz rozwijające aktywność badawczą,
  •         smaczne posiłki zgodne z zasadami zdrowego żywienia,
  •         liczne przedszkolne uroczystości i konkursy,
  •         profesjonalne przygotowanie dzieci do nauki w szkole podstawowej,
  •         pomoc i wsparcie rodziców w działaniach wychowawczych.

Tworząc przyjazną i serdeczną atmosferę oraz gwarantując dużo wspaniałej zabawy zapewniamy warunki do osiągnięcia pełnej gotowości szkolnej.

Dziecko rodzice zapisują elektronicznie w dniach 4-20 marca na stronie:

Nabór do szkoły podstawowej

Zasady rekrutacji uczniów do Szkoły Podstawowej nr 27 w Bydgoszczy na rok szk. 2019/20

1. Dziecko do klasy 1 Szkoły Podstawowej nr 27 rodzice zgłaszają w formie elektronicznej, wydrukowany z systemu wniosek składają w sekretariacie szkoły.

www.bydgoszcz.podstawowe.vnabor.pl

W razie pytań lub problemów z wypełnianiem wniosków w formie

elektronicznej prosimy o osobisty kontakt z sekretariatem szkoły

2. Terminarz naboru elektronicznego do klas 1 szkoły podstawowej

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Rejestracja ucznia przez rodzica

20 luty – 13 marca

6 maja – 9 maja

Publikacja list zakwalifikowanych

15 maja

Potwierdzanie woli nauki

4 – 9 kwietnia

17-17 maja

Publikacja list przyjętych

21 maja

3. Nabór do klasy IV sportowej o profilu piłkarskim i lekkoatletycznym odbywać się będzie w formie tradycyjnej (rodzice składają wnioski w sekretariacie szkoły).

Do pobrania: wniosek

4. Terminarz naboru do klas IV:

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Złożenie wniosku w sekretariacie szkoły

20.02– 25.02.19

do 6.05

Próby sprawności fizycznej

LA - 26.02.19 godz. 16.30

PN - 27.02.19 godz. 15.00

LA - 6.05.19 godz. 16.30