TARGI EDUKACYJNO-ZAWODOWE

Drukuj

W dniu 22 stycznia w godz. 10.00-12.00 odbyły się w naszej szkole targi edukacyjno-zawodowe dla klas II i III Gimnazjum, w których udział wzięli gimnazjaliści z naszej szkoły oraz gimnazjaliści z Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku.

Odwiedziło nas dziewięć szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Spożywczych, Zespół Budowlanych , Zespół Szkół Mechanicznych nr 1,m Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, Zespół Szkół nr 9, VII LO, XV LO oraz Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego.

Przedstawiciele każdej ze szkół zaprezentowali w pierwszej kolejności wszystkim gimnazjalistom swoje szkoły wykorzystując prezentacje multimedialne. Następnie uczniowie indywidualnie podchodzili do wybranych stoisk zgłębiając informację na temat wybranych szkół. Wszyscy uczniowie otrzymali również foldery informacyjne oraz drobne upominki.

                                           

SDZ Monika Brucka

SDZ Wiesława Majnert

360.jpg.jpg362.jpg.jpg364.jpg.jpg368.jpg.jpg369.jpg.jpg370.jpg.jpg374.jpg.jpg384.jpg.jpg387.jpg.jpg388.jpg.jpg355.jpg.jpg356.jpg.jpg358.jpg.jpg