Drukuj

 

zestawienie zajęć pozalekcyjnych – rok szkolny 2018/19

 

Szkoła Podstawowa nr 27 oraz klasy gimnazjalne

 

Nazwa zajęć/klasa

Osoba prowadząca

Termin/godzina

Sala lekcyjna

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. VIIa

A.Bożek

15.25 - 16.10

117

Przygotowanie do egzaminu i zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas III A, B

M. Samselska - Lasik

15.25 – 16.10

215

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. IIIa

E. Lewandowska

8.00 - 8.45 –I gr.

207

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – kl. 7b

M. Retman

14:35 - 15:20

127

Zajęcia podnoszące kompetencje społeczno-emocjonalne dla klas II i III

M. Urbańska - Huk

13.30 – 14.15

sala terapii sensorycznej

Zajęcia podnoszące kompetencje społeczno-emocjonalne dla klas V i VI

M. Urbańska - Huk

14.35 – 15.20

sala terapii sensorycznej

Zajęcia wsparcia psychologicznego dla uczniów z dysleksją rozwojową dla klas VII, VIII i III G

M. Urbańska - Huk

15.25 – 16.10

sala terapii sensorycznej

 

 

 

 

WTOREK

Koło matematyczne – kl. VIa

A.Bożek

14.35 - 15.20

117

Zajęcia wyrównawcze - klasa Ia

H. Jaśkowiak

8.00 - 8.45

208

Mały Sportowiec

K. Krysiak

11.35 - 12.20

sala gimnastyczna

Zajęcia wyrównawcze w klasie II

Hanna Paterka

13.45 – 14.30

206

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

W. Rudnicka – Bykowska

15.25 – 16.10

206

Zajęcia dodatkowe z geografii dla kl. III gimnazjum – przygotowanie do egzaminu.

T. Szefler-Kuras

15:25 – 16.10

(co 2 tygodnie)

128

 

 

 

 

ŚRODA

Klub Młodego Odkrywcy - koło przyrodnicze

J. Domieracki

15:25 - 16:10

115

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klas III

H. Kasica

14.30 - 15.20

202

Egzamin gimnazjalny – zajęcia systematyzujące wiedzę z

j. polskiego – kl. 3B

D. Cękała

15.25 – 16.10

116

Kółko fizyczne z elementami ek111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111sperymentu

Kółko Fotograficzne

A. Nowacka

15.30 - 16.30

(co 2 tygodnie)

215

Bąbel matematyczny w klasie II

H. Paterka

12.30 – 13.15

206

Koło polonistyczne – 8a

M. Retman

15:25 – 16:10

127

Klub Humanisty

M. Retman

A. Seyda

8:50 – 9:35

201

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

W. Rudnicka - Bykowska

12.40 – 13.25

206

Zajęcia dodatkowe z matematyki "Przed egzaminem"

dla kl. 8b

M. Sadka

15:25 – 16:10

126

 

 

 

 

CZWARTEK

Laboratorium biologiczno – medyczne dla klas VIII

M. Samselska - Lasik

15.25 – 17.00

(co 2 tygodnie)

115

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. IIIa

E. Lewandowska

8.50- 9.35 – II gr.

207

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

A. Nowacka

15:30-16:30

215

Koło polonistyczne – 8b

M. Retman

15:25- 16:10

127

Zajęcia dodatkowe z matematyki "Przed egzaminem"

dla kl. 3Ag

M. Sadka

15:25 – 16:10

(co 2 tygodnie)

126

Zajęcia dodatkowe z matematyki "Przed egzaminem"

dla kl. 3Bg

M. Sadka

15:25 – 16:10

(co 2 tygodnie)

126

Programowanie i robotyka – kl. 2a

M. Brzuzy

12.40 – 13.25

(co 2 tygodnie)

200

Programowanie i robotyka – kl. 1a

M. Brzuzy

12.40 – 13.25

(co 2 tygodnie)

200

Eksperyment przyrodniczy – kl. 2a

A.Nowacka

12.40 – 13.25

(co 2 tygodnie)

215

Eksperyment przyrodniczy – kl. 1a

A.Nowacka

12.40 – 13.25

(co 2 tygodnie)

215

 

 

 

 

PIĄTEK

Biologiczno – chemiczne pogotowie naukowe dla klas V, VII i VIII

M. Samselska - Lasik

15.25 – 16.10

115

Język niemiecki dla gimnazjalistów

W. Majnert

15:25-16.10

(co 2 tygodnie)

116

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – kl. 6b

M. Retman

14:35 – 15:20

127

Trening emocjonalno – społeczny

 

W. Rudnicka – Bykowska

13.45 – 14.30

206

Zajęcia dodatkowe z historii dla klasy IIIA

A. Seyda

15.25-16.10

201

Zajęcia dodatkowe z historii dla klasy IIIB

A. Seyda

15.25-16.10

201

Angielski w sieci dla klas IV i V - zajęcia językowe z zastosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych

K. Straszewska

14:30-15.20

212 / 200

Piłka nożna – kl. 2 - 4

A.Glaza

15.30 – 16.30

obiekty sportowe

Piłka nożna – MUKS – kl. 7-8, 3 gimn.

A.Glaza

16.30 – 18.00

obiekty sportowe

Mały Sportowiec

A.Ptaszyńska

11.35 – 12.20

obiekty sportowe

Zajęcia dla obcokrajowców– terminy ustalane indywidualnie, w zależności od stopnia znajomości przez ucznia języka polskiego.